Подписка на e-mail
Хотите получать наши новости на почту?

Рекомендуем!

eTXT

Мы в соц.сетях

Выберите метку
[WP-CUMULUS]
Рубрики
Архив

eTXT

eTXT

Карта Visa Prepaid від Індустріалбанку

Передплачена платіжна картка є прекрасним рішенням для різних цілей — від можливості отримання картки людям, у яких тимчасово втрачені документи, до навчання дітей азам фінансової грамотності. А згідно з опитуваннями, мандрівники — особливо ті, хто виїжджає за кордон — частіше використовують передплачені картки під час подорожей. Сайт ЛЮДИ І БАНКИ знайомить вас з карткою Visa Prepaid від Індустріалбанку.

 

Ще однією перевагою карти Visa Prepaid від Індустріалбанку є те, що вона не загубиться — адже вона в смартфоні!

 

Завантажити додаток Industrial24 в смартфон можна на PlayMarket або AppStore. Натиснути кнопку «випустити», і картка з’явиться в вас тієї ж миті! Причому вже зараз власники Android-смартфонів можуть не просто випустити платіжну картку, але і оцифрувати її, і використовувати свій смарфтон для NFC-розрахунків — за умови наявності NFC-чіпа в смартфоні.

 

Найближчим часом дана функція буде доступна і для власників iPhone.
 

Можливості картки Prepaid

 

  1. Допоможе безпечно здійснювати безготівкові розрахунки в Україні без ризику втрат або блокування основної картки, наприклад, тієї, на яку отримуєте зарплату і на якій зберігаеється основна сума каштів. Отримати картку можна за допомогою смартфону з українським мобільним номером, без відвідування банку і надання повного пакету документів.

 

Для кого актуально: для кожного, а особливо для нерезидентів і туристів.

 

  1. Надає можливість отримати всі переваги безготівкових розрахунків і суттєво економити гроші та час. Картку можна отримати без візиту в банк, без паспорта та індивідуального податкового номера (ІПН).

 

Для кого актуально: для людей, у яких відсутній рахунок в банку.
 

  1. Карту можна використовувати для отримання переказів. При цьому відкрити картку можна в будь-який зручний час 24/7 без прив’язки до графіка роботи банку і надання документів.

 

Для кого актуально: студентам і фрілансерам.

 

  1. Карта може стати першим фінансовим інструментом для дитини. За допомогою картки можна забезпечити дитину підтримкою, навчити користуватися безготівковими платежами та контролювати фінанси. У всякому разі, дитина зможе самостійно швидко поповнити свій телефон!

 

Для кого актуально: дітям та батькам.

Вам понравилась статья? Поделитесь ей с друзьями!
Подпишитесь на обновления сейчас и получайте полезные тематические материалы!