Подписка на e-mail
Хотите получать наши новости на почту?

Мы в соц.сетях

Выберите метку
[WP-CUMULUS]
Рубрики
Архив

eTXT

eTXT

Інвестиції в золото з Індустріалбанком

Сайт ЛЮДИ І БАНКИ представляє одного з лідерів ринку банківських металів 2018 року – АКБ «ІНДУСТРІАЛБАНК». У 2018 році банк реалізував через мережу своїх відділень понад 540 кг золота, 1 647 кг срібла і 643 ювілейні монети.

 

Індустріалбанк є одним з лідерів ринку банківських металів і має можливість завозити золото з Європи. Банк обслуговує ряд великих клієнтів — ювелірних заводів. В Україні ліцензію на роботу з дорогоцінними металами мають 45 банків, але лише близько десятка з них займаються металами активно.

 

«Інвестиція в золото вигідна в довгостроковій перспективі. Успішність вкладення коштів залежить від ваги зливка — чим більший зливок, тим інвестиція потенційно вигідніша, оскільки ціна за грам зменшується. У той же час, з врахуванням вимог щодо ідентифікації та сплати податків з суми одержаного прибутку при покупці злитків на суму від 50 тис грн, покупці віддають перевагу стограмовим зливкам, — коментує Андрій Львов, Директор Департаменту банкнотного банкінгу Індустріалбанку. — За нашою статистикою частка продажів таких зливків досягає 80% від усього обсягу продажів металів».

 

Найбільший дохід від інвестицій в золото приносять депозити в цьому дорогоцінному металі. На сьогоднішній день прибутковість за цими депозитами для приватних осіб становить 1% — 1,5% річних в залежності від терміну (півроку, рік, 2 роки), для юридичних осіб – від 0,65% до 0,85% річних в залежності від строку та можливості дострокового розірвання.
 

Види депозитів в золото

 

Депозити в золоті бувають з фактичною поставкою і без фактичної поставки.

 

У першому випадку, необхідно купити зливок і розмістити його на депозиті. У другому випадку, клієнт вкладає в банк свої гроші, які перераховуються за курсом НБУ в еквівалент обраного металу.

 

Індустріалбанк пропонує клієнтам юридичним особам депозит без фактичної поставки з такими умовами:

  • мінімум 5 тр унцій (від 155 грам)
  • відсотки нараховуються або щомісяця, або наприкінці терміну дії договору
  • строк від 93 до 365 днів

 

При виборі варіанту отримання відсотків в кінці терміну вкладник отримує суму депозиту і нараховані відсотки золотими зливками або в гривнях за курсом банку на день закриття депозиту – наприкінці дії договору.

 
Для клієнтів фізичних осіб депозит у золоті пропонується з фактичною поставкою. Мінімальна вага для відкриття депозиту — 50 грам. Відсотки виплачуються в кінці строку дії депозиту.

 

Найвигідніший варіант для юридичних осіб — це поточний рахунок у золоті:

  • відкриття такого рахунку коштує 50 гривень
  • щомісячна сума обслуговування 50 грн
  • видача банківських металів з рахунку входить до вартості пакету
  • прийом готівки на рахунок до 500 тис грн також входить у вартість обслуговування

 

На такий рахунок не нараховується відсоток, однак як тільки клієнт вважатиме, що золото досягло локального максимуму, він може оперативно зняти метал і тим самим зафіксувати прибуток.

 
Для фізичних осіб також існує поточний рахунок в банківських металах. Його відкриття коштує 60 грн, але якщо у клієнта є платіжна картка або будь-який рахунок, відкритий у відділенні, де планується відкриття рахунку в банківських металах — 30 грн. Якщо ж депозит у золоті і рахунок в золоті відкриваються в один день, відкриття рахунку коштує всього 1 гривню.


Вам понравилась статья? Поделитесь ей с друзьями!
Подпишитесь на обновления сейчас и получайте полезные тематические материалы!